Královská města

CHEB

Královské město Cheb leží v nejzápadnějším cípu Čech, u hranic s Bavorskem. První zmínka o městě pochází z roku 1061, královským městem se stalo před rokem 1250.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Cheb najdete na adrese Ubytování Cheb. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Cheb - město
Cheb - město
 

Hrázděný statek Mýtinka


Ostatní
Ubytování Cheb : Hrázděný statek Mýtinka

Hrázděný statek Mýtinka v Chebu je ideálním místem pro klidný romantický pobyt uprostřed přírody, který ocení zajisté hlavně rodiny s dětmi. Hrazděný statek v Chebu se nachází necelé tři kilometry od Františkových lázní a poskytuje příjemné ubytování v krásné lokalitě.

Hrázděný statek Mýtinka v Chebu ubytování
Hrázděný statek Mýtinka v Chebu má k dispozici 2-6 lůžkové apartmány. Ve 2 lůžkových apartmánech statku Mýtinka v Chebu se nachází společenská místnost s krbem a plně vybavená kuchyňka, televize ,WC se sprchovým koutem. Ve 4 až 6 lůžkovém apartmánu se nachází koupelna s WC, kuchyňka s obývací místností krbem a TV. V 1. patře apartmánu je samostatný pokojíček pro dítě a ložnice. V 2.patře je samostatný pokoj pro 2 osoby s TV.

Hrázděný statek Mýtinka ubytování v Chebu gastronomie
Hrázděný statek Mýtinka v Chebu nemá k dispozici vlastní restauraci, ale díky dobře
vybavené kuchyni ( lednice ,mikrovlnná trouba, elektrická trouba, rychlovarná konvice, kuchyňké nádobí) nabízí možnost vlastního vaření.

Ubytování Hrázděný statek Mýtinka v Chebu služby
V objektu hrázděného statku Mýtinka v Chebu se nachází prolézačky se skluzavkou, velká trampolína s ochranou sítí,venkovní bazén, gril, nohejbalové hřiště, stolní tenis, ohniště. Veškerý svůj čas si v Hrázděném statku Mýtinka v Chebu užijete.

Ubytování v Chebu Hrázděný statek Mýtinka okolí
V okolí hrázděného statku Mýtinka v Chebu naleznete mnoho zajímavých výletních cílů. Nejpřitažlivější z nich bude pro mnohé Národní přírodní rezervace SOOS, jejímž středem vede naučná stezka. Najdete zde rozlehlé rašeliniště s bohatými vývěry minerálních vod, bahenními sopkami a řadu geologických, zoologických a botanických zajímavostí. Historickou památkou je hrad Seeberg z konce 12. století, na kterém je zajištěn letní kulturní program v podobě trhů, výstav a přednášek. Blízko samotných lázní se nachází nejmladší sopka ve střední Evropě Komorní Hůrka. Na okraji města se rozprostírá rybník Amerika sloužící i k rekreačním účelům. Malá romantická pláž nabízí sportovní vyžití i možnost vypůjčit si lodičku k příjemné projížďce.Mýtinka 1
Cheb
35002
Cheb, Karlovarský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby, nachází se přímo v hotelu: ANO
Konferenční/společenská místnost, kapacita: 6Informační službaZdravotní středisko, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2500 metrů)Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANO,nehlídanéZahradaInternet, je poskytováno zdarma: ANO,v hoteluÚschovna jízdních kolKadeřnictví, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 3000 metrů)Bazén - vnitřní, nachází se přímo v hotelu: ANOBazén - venkovní, nachází se přímo v hotelu: ANOTenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2500 metrů)Fitness, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2000 metrů)Lyžařský vlek, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 11000 metrů)Stolní tenis, nachází se přímo v hotelu: ANOMinigolf, nachází se přímo v hotelu: ANOPůjčovna kol, nachází se přímo v hotelu: ANOBilliard, nachází se přímo v hotelu: ANOPůjčovna sportovního vybavení, nachází se přímo v hotelu: ANOGolf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1500 metrů)Šipky, nachází se přímo v hotelu: ANOÚschovna lyží, nachází se přímo v hotelu: ANODiskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 3200 metrů)Dětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: ANODivadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 3600 metrů)HoubařeníRybolovJízda na koniKasíno, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 3400 metrů)Masáže, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 3000 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)Bar, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 3200 metrů)Pizzerie, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Kavárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 3300 metrů)Zahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOCukrárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 3300 metrů)Sklípek, nachází se přímo v hotelu: ANO


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Cheb : Hrázděný statek Mýtinka

Hrázděný statek Mýtinka


Prožijte krásnou dovolenou nebo víkend v příjemném prostředí necelé 2km od Františkových lázní! U nás najdete prostor pro relaxaci i aktivní odpočinek! Nabízíme ubytovací prostory , které jsou cenově dostupné, ale svým vybavením vyhovují i náročné klientele.
Ubytování Cheb : Pension Vlasta Macounová

Pension Vlasta Macounová


Rodinný pension v klidové části města Chebu.
Ubytování Cheb : Hotel Slavie

Hotel Slavie

***
Hotel se nachází v centru města na pěší zóně, je skvělým výchozím bodem k prohlídce našeho krásného historického města, dále také k navštívení měst v lázeňském trojúhelníku. Náš tým se těší na Vaši návštěvu.
Ubytování Cheb : RESORT STEIN

RESORT STEIN

***+
Hotel se nachází v malebném prostředí údolní nádrže Skalka 2 km od historického města Cheb.
Ubytování Cheb : PENSION MÁJOVKA

PENSION MÁJOVKA

***
Pension Májovka poskytuje levné ubytování v útulných pokojích hotelového typu přímo v centru Chebu na hl. třídě Májová.
Ubytování Cheb : Penzion Mašek

Penzion Mašek

***
Penzion se nachází ve vilové čtvrti cca 20 min. pěšky od středu města.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. cheb@kralovska-mesta.cz TOPlist