Královská města

CHEB

Královské město Cheb leží v nejzápadnějším cípu Čech, u hranic s Bavorskem. První zmínka o městě pochází z roku 1061, královským městem se stalo před rokem 1250.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Cheb najdete na adrese Ubytování Cheb. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Cheb - město
Cheb - město
 

PENSION MÁJOVKA


*** Pension
Ubytování Cheb : PENSION MÁJOVKA

Pension Májovka v Chebu poskytuje levné ubytování v útulných pokojích hotelového typu přímo v centru  na hlavní třídě Májová. Neváhejte a navštivte toto krásné příhraniční město, kde na Vás dýchne hluboká historie.

Penzion Májovka v Chebu ubytování
Pension Májovka v Chebu  má dispozici 5 pokojů o celkové kapacitě 13 lůžek. Všechny pokoje jsou moderně zařízeny. K vybavení patří sociální zařízení (koupelna se sprchou nebo vanou + WC), televize, k dispozici WI-FI internet.

Penzion Májovka ubytování v Chebu služby
V penzionu Májovka v Chebu je také k dispozici společná kuchyňka (sporák s troubou, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice) s jídelním stolem. Parkování je možné v ulici přímo před penzionem Májovka v Chebu nebo na přilehlém hlídaném parkovišti.

Penzion v Chebu ubytování Májovka okolí
Architektonické poklady města Chebu jakoby chtěly připomenout působení významných stavitelů. Jednou z nejkrásnějších středoevropských románských památek je Chebský hrad, střežený Černou věží. Za kamenným opevněním hradu se skrývá evropský unikát se vzácnou dvoupatrovou románskogotickou kapli. Symbol města Chebu Špalíček, jehož paměť sahá až do 13. století, ale i ostatní měšťanské domy vytváří neopakovatelnou atmosféru chebského náměstí. V okolí Chebu by jste neměli zapomenout návštěvu Mariánský Lázní, které jsou druhými nejvýznamnějšími lázněmi v Čechách. Jejich historie sahá do roku 1528, kdy byl zkoumán dnešní Ferdinandův pramen. Dnes tady vyvěrá na 40 minerálních pramenů a od pavilonu Křížového pramene vede k pavilonu Rudolfova pramene novobarokní kolonáda. Zajímavou atrakcí města je Miniaturpark se zmenšeninami (1:25) významných stavebních a technických památek převážně z České republiky.


Ubytování v Chebu Májovka penzion historie
Mezi nejznámější gotické stavby Chebska patří farní kostel sv. Mikuláše a Alžběty s původními románskými věžemi staré baziliky a minoritský klášter s křížovou chodbou ze 14. století. Stejné množství památek zde najdete také z období renesance a baroka. Dienzenhoferův kostel sv. Kláry patří ke skvostům barokní architektury, zajímavá je Alliprandiho radnice, řada měšťanských domů má po přestavbě nádherné barokní a rokokové fasády.Májová 26
Cheb
35002
Cheb, Karlovarský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Informační služba, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANOInternet, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOZajištění kulturních a sportovních akcí, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOTaxi, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOBazén - vnitřní, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOTenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOFitness, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOBowling, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOSquash/ricochet, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOMinigolf, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANODiskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOVinárna, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOKavárna, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOVodní sporty, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOTuristika, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOPobyty s dětmi, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANO


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Cheb : Hrázděný statek Mýtinka

Hrázděný statek Mýtinka


Prožijte krásnou dovolenou nebo víkend v příjemném prostředí necelé 2km od Františkových lázní! U nás najdete prostor pro relaxaci i aktivní odpočinek! Nabízíme ubytovací prostory , které jsou cenově dostupné, ale svým vybavením vyhovují i náročné klientele.
Ubytování Cheb : Pension Vlasta Macounová

Pension Vlasta Macounová


Rodinný pension v klidové části města Chebu.
Ubytování Cheb : Hotel Slavie

Hotel Slavie

***
Hotel se nachází v centru města na pěší zóně, je skvělým výchozím bodem k prohlídce našeho krásného historického města, dále také k navštívení měst v lázeňském trojúhelníku. Náš tým se těší na Vaši návštěvu.
Ubytování Cheb : RESORT STEIN

RESORT STEIN

***+
Hotel se nachází v malebném prostředí údolní nádrže Skalka 2 km od historického města Cheb.
Ubytování Cheb : PENSION MÁJOVKA

PENSION MÁJOVKA

***
Pension Májovka poskytuje levné ubytování v útulných pokojích hotelového typu přímo v centru Chebu na hl. třídě Májová.
Ubytování Cheb : Penzion Mašek

Penzion Mašek

***
Penzion se nachází ve vilové čtvrti cca 20 min. pěšky od středu města.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. cheb@kralovska-mesta.cz TOPlist